Menu:

Adres:

Pokoje gościnne Aleksandra
Morcinka 1/1
58-580 Szklarska Poręba
tel. +48.757174253
tel. +48.601855409
e-mail: hudobaw@neostrada.plLinki

Pokoje gościnne Aleksandra - Szklarska Poręba


Oferta

Szklarska Poręba to miejsce atrakcyjne dla turystów praktycznie przez cały rok – obojętnie czy przyjedziemy tutaj zimą, czy też latem, zawsze możemy liczyć na różnorodne atrakcje i imprezy organizowane przez miasto jak i jego mieszkańców. Górskie spacery, narty, sporty ekstremalne, rozrywka dla całych rodzin – wszystko to sprawia, że do Szklarskiej Poręby rok rocznie zjeżdża się coraz więcej ludzi z całego kraju. Szukając zakwaterowania w czasie pobytu w tym u
więcej na temat: Domy do wynajęcia w Szklarskiej Porębie
 Do dyspozycji mieszkanie: dwa osobne  pokoje(w pierwszym trzy miejsca do spania, w drugim dwa, duże wygodne rozkładane wersalki, oczywiście trzy w jednym a dwie w drugim pokoju.) , w pełni wyposażona kuchnia, łazienka(kabina z hydromasażem). Po remoncie od 1 lutego. Centrum Szklarskiej Poręby 5 min wyciąg orczykowy, 15min wyciąg krzesełkowy. Bez uciążliwych gości hotelowych. Mieszkanie na I piętrze. W mieszkaniu nie palimy papiersów.Tel 601855409. 


100m przystanek PKS, 5min do wyciągu orczykowego na ul. Turystyczną,15 min do wyciągu krzesełkowego.W pobliżu parking strzeżony.  Kawiarnie ,restauracje tuż przy obiekcie.